ART / Lithographs / Litograph in colors 16306209
nr 1630 6209
LITOGRAPH IN COLORS
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99, dated -68 cm, outer dimensions including frame: 77x57, missing glass, missfärgningar.
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/99, daterad -68 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Condition: saknar glas, missfärgningar
SEK 150
Monday July 1 2024
at 18:18:29
24/6 19:35:50
100 kr
27/6 09:46:46